SPRÁVA NEMOVITOSTÍ A REALITNÍ SERVIS

Robert Prokýšek
Volduchy 87, 338 22 Volduchy
rokycany@realityprodej.eu
724 513 606
Mgr. Alice Benešová
advokátka
akbenesova.alice@seznam.cz
604 879 559
Byt 3+1 s balkonem Čížkov Plzeň-jih.

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s balkonem o velikosti 65 m2 ve zvýšeném přízemí v centru obce Čížkov Plzeň-jih.
Při vstupu do bytu po levé straně je ložnice vybavena postelí pro dva, komodou a kobercem. Dále po levé straně samostatně toaleta, koupelna vybavena vanou,umyvadlem,bojler 120 L na ohřev vody a přípojkou na pračku.
Následuje vstup polevé straně do kuchyně ve tvaru L, která je vybavena kuchyňskou linkou, el.sporákem a rohovou lavicí se stolováním. Z kuchyně je vstup na balkon o velikosti 8 m2 s výhledem na dětské hřiště. Poslední místností po levé straně je dětský pokoj vybaven koberce a stěnou s úložnými prostory.
Na konci předsíně je samostatná komora jako technická místnost 3 m2. Na pravé straně předsíně je vstup do obývacího pokoje vybavený kobercem, obývací stěnou a sedací soupravou. S obývacího pokoje je hezký výhled na zeleň a zahrádku s altánem patřící k bytu.
Byt je vytápěn vlastním kotlem na tuhá paliva nebo možnost připojení na plyn v domě.K bytu patří zděný sklep 12 m2.
Bydlení nabízí velmi klidné bydlení vhodné jak pro mladou rodinu s dětmi tak pro starší generaci. Před domem pohodlné parkováním autem. V obci základní občanská vybavenost, obchod,restaurace,mateřská školka,pošta a hromadná doprava do větších měst.

Lokalita: Čížkov, Plzeňský kraj

Počet místností: 3

Plocha: 65 m2 m2

Cena: 800000